Cîmpeanu: Începând de miercuri, instituţiile de învăţământ superior vor reveni la activităţi didactice cu prezenţă fizică

Cîmpeanu: Începând de miercuri, instituţiile de învăţământ superior vor reveni la activităţi didactice cu prezenţă fizică
Scris de Daniel Onescu Publicat: 8 mar. 2022, 15:01
Ministrul Educaţiei, Sorin Cîmpeanu a transmis, marţi, că Ministerul Educaţiei a emis o Notă conform căreia, începând cu miercuri, 09.03.2022, instituţiile de învăţământ superior vor reveni la activităţi didactice cu prezenţă fizică.
Citește și
- 10:18Nicușor Dan ar putea desemna premierul astăzi: când va fi votul în Parlament
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 07:36Interviu EXCLUSIV Ana Maria Păcuraru: Fostul avocat al lui Donald Trump interviu bombă pentru Realitatea PLUS
- 23:35Guvernul Veștea a picat la vot în Parlament. Numărătoarea oficială: 189 de voturi pentru, 23 împotrivă
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din PNL și pe Google News
























