Ludovic Orban prezent mâine în Argeş
23 iun. 2021, 20:40
Actualizat: 23 iun. 2021, 20:40

Ludovic Orban prezent mâine în Argeş
Articol scris de Scris de Realitatea din PNL
Însoţit de liderul organizaţiei judeţene liberale, deputatul Adrian Miuțescu
Președintele PNL și al Camerei Deputaților, Ludovic Orban, va fi prezent joi în Argeş, însoţit de liderul organizaţiei judeţene liberale, deputatul Adrian Miuțescu.
Ludovic Orban va merge mai întâi în localitatea Vâlcelele, pe șantierul tronsonului de autostradă Pitești – Curtea de Argeș.
După amiază preşedintele PNL va susţine o conferință de presă.
Vizita în județ va continua cu participarea la parada portului popular din comuna Aninoasa, unde vor avea loc alegeri parţiale.
Pentru funcţia de primar candidează şi un liberal.
Sursa: Realitatea de Arges
Citește și:
- 17:24 - Ingrid Mocanu, după ce CNA a retras licența Realității Plus: „Dictatura se instaurează. A fost închisă în afara legii o televiziune”
- 16:21 - Doliu în România! Liviu Maior, fost ministru al Educației și lider al lui U Cluj, a murit la 85 de ani
- 20:48 - Interviu eveniment la Realitatea Plus. Emisarul SUA pentru Iran și Venezuela, analiză de ultimă oră despre criza globală, alături de Ana Maria Păcuraru
- 19:28 - Decizie de ultimă oră a magistraților de la Curtea de Apel: procesul lui Călin Georgescu poate începe. Decizia nu este definitivă
Urmărește știrile Realitatea din PNL și pe Google News











