Călin Georgescu, mesaj emoționant pentru suveraniști: „Iubirea ne-a unit - unii cu alții și noi toți cu Dumnezeu”

Călin Georgescu
Scris deRealitatea din PNL
Publicat27 mar. 2026, 08:04
Sursărealitatea.net
Călin Georgescu, președintele interzis de Sistem, a transmis joi noaptea un mesaj emoționat în mediul online, în care vorbește despre iubire, recunoștință și forța pe care o dă unitatea spirituală. Postarea sa a generat numeroase reacții, fiind percepută ca un apel la solidaritate și trezire interioară.
Citește și
- 15:42Profeția lui Călin Georgescu începe să prindă contur: apă cu porția și facturi de patru ori mai mari
- 15:38Grindeanu, Bolojan și Fritz, negocieri cruciale la Vila Lac înainte de anunțul lui Nicușor Dan
- 15:14Noul protejat al lui Bolojan, atac total la Grindeanu: "PSD face și desface singur"
- 14:03Scandal în coaliție! Claudiu Manda îl atacă dur pe Bolojan: „Ați căutat un pretext ca să nu vă țineți de cuvânt”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din PNL și pe Google News


























