Dan Vîlceanu: Am alocat 310 milioane de lei pentru mai multe municipii, cele care au făcut solicitări pentru unităţile de termoficare

Dan Vîlceanu: Am alocat 310 milioane de lei pentru mai multe municipii, cele care au făcut solicitări pentru unităţile de termoficare
Scris de Realitatea din PNL Publicat: 11 nov. 2021, 22:03
Alocările bugetare ar urma să asigure asigurarea continuității serviciului public de alimentare cu energie termică în sistem centralizat a populației
Citește și
- 22:12AUR vine cu soluții pentru eliminarea unei piedici legislative care blochează antreprenorii români
- 22:08Tupeul partidului cu 12%. USR vrea să-și numească premier
- 22:07Anca Alexandrescu: ”Eu nu vreau să mai girez pe nimeni care face doar marketing politic, iar în spate este la fel ca ceilalți”
- 21:29Nicușor Dan, despre imaginile în care apare alături de șeful SPP, Lucian Pahonțu:”Am fost să mănânc. Întreaga echipă de securitate a fost cu mine”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din PNL și pe Google News

























