MINISTRUL ENERGIEI SEBASTIAN BURDUJA: PARTENERIATUL ROMÂNIA-UAE CONTINUĂ ÎN ENERGIE

MINISTRUL ENERGIEI SEBASTIAN BURDUJA: PARTENERIATUL ROMÂNIA-UAE CONTINUĂ ÎN ENERGIE
Scris de Realitatea din PNL Publicat: 2 aug. 2024, 10:02
Ministrul Energiei, Sebastian Burduja a anunțat că parteneriatul România-UAE continuă în energie.
Citește și
- 19:30Miron Mitrea: „Asistăm la cel mai mare jaf la care a fost supusă România în ultimii 36 de ani”
- 14:41Tabăra Veștea continuă disputa cu actuala conducere a PNL. Deciziile de la congres, contestate în instanță
- 14:40Oamenii lui Bolojan, formați la Berlin. Legăturile neștiute și miza de miliarde din spatele numirii premierului
- 14:31Marius Budăi acuză PNL și USR că au împins România în blocaj politic și vorbește despre „dosarul iresponsabilității”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din PNL și pe Google News
























