Semnal de la vârful PSD privind ruperea Coaliției: "E degringoladă. Bolojan are un orgoliu nemăsurat"

Semnal de la vârful PSD privind ruperea Coaliției: "E degringoladă. Bolojan are un orgoliu nemăsurat"
Scris de Realitatea din PNL Publicat: 8 nov. 2025, 11:31
Coaliția este pe punctul de a se rupe
Citește și
- 18:52USR respinge susținerea Guvernului Eugen Tomac și propune revenirea la o formulă politică fără PSD
- 16:40Ilie Bolojan, despre o nouă nominalizare la Palatul Victoria: „Decizia va fi luată în partid”
- 15:58Tudorel Toader: ”Guvernul Tomac va trece de votul Parlamentului. Bolojan nu va rămâne premier până în toamnă”
- 15:14Ilie Bolojan explică de ce PNL a refuzat Guvernul Tomac: „Este o formulă de tip paravan care scuteşte PSD”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din PNL și pe Google News


























