VIDEO - Unde a locuit premierul în Statele Unite în anii studenției

VIDEO - Unde a locuit premierul în Statele Unite în anii studenției
Jurnaliștii Realitatea PLUS au aflat unde a stat Cîțu pe vremea când era student
Date de ultima oră despre perioada în care premierul Florin Cîțu a studiat în Statele Unite. Jurnaliștii Realitatea PLUS au aflat unde a stat Cîțu pe vremea când era student.
Vorbim despre un imobil construit în anul 1996, deci în momentul în care a fost folosit de premierul Florin Cîțu, era o construcție aproape nouă, dotată cu toate utilitățile, de la centrală termică, la aer condiționat dar și alte dotări.
Este un imobil cu 24 de apartamente, structurat pe 3 etaje, pentru care poate fi plătită o chirie cuprinsă între 600 de dolari și 2.500 de dolari pe lună.
Cartierul este unul liniștit situat la aproximativ 5 minute de mers cu mașina de universitatea la care a studiat Florn Cîțu dar și la aproximativ 2 kilometri de unde a fost oprită în trafic masina condusă de actualul premier al României.
Sursa: Realitatea de Bucuresti
Citește și:
- 10:35 - O nouă rundă de consultări la Palatul Cotroceni săptămâna viitoare
- 16:44 - Bolojan, huiduit la Iași. I se cere demisia - VIDEO
- 15:13 - Ion Cristoiu șterge pe jos cu Gigi Becali: ”E un oier care a ajuns miliardar prin șmecherii” -VIDEO
- 13:54 - Luis Lazarus: ”România nu are industrie și strategie. Se împrumută. Poporul e consultat doar din patru în patru ani”-VIDEO
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din PNL și pe Google News














